KONTAKT

Ali Menan Mosui

Entreprenadingenjör/Inköpare

ali@nimbusbygg.se

072-232 50 06

Stefan Göransson Hillman

Installationssamordnare

stefan@nimbusbygg.se

072-214 40 08

Joachim Sjölin

Senior projektledare

joachim@nimbusbygg.se

076-304 42 20

Tor Hofsjö

Projektledare bygg

tor@nimbusbygg.se

072-229 50 07

Richard Lundberg

Projektledare bygg

richard@nimbusbygg.se

070-659 87 77

Mikael Kullman

Senior projektledare

mikael@nimbusbygg.se

070-799 98 96

KONTAKTA OSS

KONTAKTA OSS

 

Använd formuläret nedan för att kontakta oss, annars kan du kontakta våra medarbetare direkt. 

Vänligen inkludera inga känsliga personuppgifter!

 

 

 

 

 

Näckrosvägen 24, 169 37 SOLNA

 

076-304 42 20

 
 
 
 
 

Om oss

 

 

Nimbus Bygg & Projektledning är ett konsultföretag som inriktar sig på Projekt- och byggledning, Construction Management samt inköp/upphandling 

Hitta till oss

 

 

Nimbus Bygg & Projektledning AB

Näckrosvägen 24, 169 37 SOLNA

 

Kontakt

 

 

info@nimbusbygg.se

076-304 42 20

 

Copyright © All Rights Reserved